katalog katalog Katalog stron sportowych
 Witamy
Witaj na stronie internetowej klubu GKS Zamek Gołańcz.
Mistrzostwa Polski do lat 20, Zamość 6-8.06.2014
Szymon Rotnicki, nieco osłabiony po zbijaniu wagi nie osiągnął założonego celu w kategorii do 62 kg, i przegrał złoty medal, wyrywając 105 kg i podrzucając 128.

Łukasz Stefaniak po niezłej walce o punkty, ostatecznie przegrał minimalnie i zajął 16 miejsce. Niewiele brakowało, choć to był pierwszy poważny start tego zawodnika. W kategorii do 85 kg wyrwał 90 i podrzucił 118.

Łukasz Fuhrmann w kategorii do 105 kg wystąpił nieco poniżej oczekiwań i możliwości, zajmując 12 miejsce z wynikiem 100 kg w rwaniu i 125 w podrzucie.

Wyniki: Link
Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS do lat 20 i 23, Siedlce 16-18.05.2014
W kategorii do lat 20 przeciętny występ zaprezentował Szymon Rotnicki. Nie startował w "swojej" kategorii, więc wynik mógłby być lepszy. 100 kg w rwaniu i 130 w podrzucie wystarczyło do zdobycia brązowego medalu w kategorii 69 kg. Łukasz Stefaniak w kategorii 85 kg zajął 9 miejsce z wynikiem: rwanie 88 i podrzut 120. Z kolei Łukasz Fuhrmann zaprezentował się z dobrej strony, wyrywając 102 kg i podrzucając 130. Bijąc wszystkie rekordy życiowe zajął niezłe 6 miejsce, choć gdyby nie zbijał wagi i wystartował w kategorii do 105 zamiast 94, zająłby 2 miejsce.

W kategorii do lat 23 dobry start zaliczył Przemysław Siwka, zdobywając srebro w kategorii 69, z wynikiem 83 i 110, gromadząc rekordowe 193 kg w dwuboju. Po dłuższej przerwie bez większego przygotowania wystartował Dawid Chojnacki, zdobywając w słabo obsadzonej kategorii 94 kg srebrny medal z wynikiem w rwaniu 112 i w podrzucie 140.

Wyniki do lat 20: Link

Wyniki do lat 23: Link
Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS do lat 15 i 17, Siedlce 4-6.04.2014r.
W tych zawodach wystawiliśmy tylko 2 zawodników, obu w kategorii do lat 17.

Szymon Bielecki w kategorii 56 kg zajął niezłe 6 miejsce, przy dobrym rwaniu - 65 kg i trochę słabszym podrzucie - 75 kg.

Cezary Janowiak w kategorii 69 kg zajął 11 miejsce z wynikiem: rwanie - 83 kg i podrzut - 100 kg.

Wyniki do lat 15: Link

Wyniki do lat 17: Link

Puchar Starosty Nowotomyskiego, 23.11.13r.
Tym razem w nieco rezerwowym składzie zajęliśmy ostatnie miejsce w Wielkopolsce, ale wyniki poszczególnych zawodników nie były złe, jak na ten okres przygotowań. Szymon Rotnicki startował pierwszy raz po dłuższej kontuzji pleców.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Dobryszyce 11-14.07.13r.
Link do wyników: Link
Klasyfikacje: Link
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 23, Spała 28-30.06.13r.
Wyniki naszej zawodniczki i zawodników:

Agata Lenartowicz kat. +69 kg V miejsce z wynikiem 63+75=138
Dawid Chojnacki kat. 94 kg VII miejsce z wynikiem 115+145=260
Jarosław Schulz kat. 105 kg V miejsce z wynikiem 131+150=281

Eliminacje strefowe do OOM, Nowy Tomyśl 8.06.13r.
Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS Juniorek i Juniorów do lat 15 i 17, Biłgoraj 24-26.05.13r.
Link do wyników:

Do lat 15: Link
Do lat 17: Link
Sinclair:Link
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do 20 lat, Bydgoszcz 12-14.04.13r.
Nasz jedyny zawodnik, Przemysław Siwka, zajął 12 miejsce w kategorii 62 kg z wynikiem 176 kg (75+101)

Mistrzostwa Wielkopolski do lat 20, Tarce 02.03.13r.
02.03.13r. w Tarcach odbyły się Mistrzostwa Wielkopolskiego OZPC do 20 lat w podnoszeniu ciężarów. Podajemy wyniki naszych zawodniczek i zawodników.
Klaudia Piechocka kat. 75 kg 53+61=114 139,8 pkt. I m.
Maja Zarębska kat. 75 kg 40+53=93 113,3 pkt. II m.
Przemysław Siwka kat. 69 kg 85+107=192 258,8 pkt. III m.
Cezary Janowiak kat. 77 kg 75+95=170 219,6 pkt. II m.
Łukasz Stefaniak kat. 85 kg 75+104=179 221,5 pkt. III m.
Łukasz Fuhrmann kat. 94 kg 87+108=195 228,1 pkt. I m.

Drużynowo wygrał Promień Opalenica przed Zamkiem Gołańcz i Budowlanymi Nowy Tomyśl.

Mistrzostwa Wielkopolski LZS do lat 17, Nowy Tomyśl 16.02.13r.
16.02.13r. w Nowym Tomyślu odbyły się Mistrzostwa LZS do 17 lat w podnoszeniu ciężarów. Podajemy wyniki naszych zawodniczek i zawodników:
Klaudia Piechocka kat. +69 kg (50+63) 113 I m.
Szymon Bielecki kat. 56 kg (40+55) 95 II m.
Szymon Rotnicki kat. 62 kg (92+111) 203 I m.
Dawid Woltmann kat. 62 kg (40+60) 100 II m.
Daniel Kostecki kat. 62 kg (37+55) 92 III m.
Cezary Janowiak kat. 77 kg (70+93) 163 III m.
Łukasz Fuhrmann kat. 94 kg (88+105) 193 I m.

Według tabeli Sinclaira Klaudia Piechocka zajęła II miejsce a Szymon Rotnicki I miejsce (wszyscy zawodnicy Zamku ustanowili rekordy życiowe).

Drużynowo I m. zajęli Budowlani Nowy Tomyśl, II m. Zamek Gołańcz, III m. Promień Opalenica.

Po zakończeniu Mistrzostw do lat 17 odbył się IV Memoriał Mariana Głuszka – zasłużonego wieloletniego działacza i prezesa w środowisku LZS w Polsce. Był to mecz na nowych zasadach, które określili organizatorzy – Budowlani Nowy Tomyśl. Startowała reprezentacja Wielkopolski oraz Zawiszy Bydgoszcz.

Wielkopolska

1 PIECHOWIAK Patrycja 95+118=213 265,5 pkt.
2 KUFFEL Jakub 145+180=325 357,6 pkt.
3 PONIEDZIAŁEK Piotr 107+120=227 332,6 pkt.
4 KAWA Szymon 136+175=311 318,2 pkt.
5 CHOJNACKI Dawid 115+150=265 308,2 pkt.
6 SIWKA Przemysław 80+111=191 257,5 pkt.

1839,6 pkt.

CWSPC Zawisza Bydgoszcz

1 WIEJAK Małgorzata 105+125=230 265,5 pkt.
2 SADURA Krystian 136+173=309 352,5 pkt.
3 CIUPAK Piotr 142+165=307 343,0 pkt.
4 KRAKOWSKI Arkadiusz 115+157=272 312,9 pkt.
5 KUJAWA Bartosz 80+100=180 278,8 pkt.
6 WESOŁOWSKI Damian -135 160=160 182,2 pkt.

1734,9 pkt.

Mecz zakończył się zwycięstwem Wielkopolski. Zawodom przyglądał się Szymon Kołecki – prezes Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów, Hieronim Mazurkiewicz – w-ce prezes Wielkopolskiego LZS oraz władze lokalne i publiczność.

Link do wyników memoriału: Link

Link do wyników z Mistrzostw Wielkopolski: Link
Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl